وسترن دیجیتال از دو حافظه سه‌بعدی ۹۶ لایه‌ی SSD رونمایی کرد

وسترن دیجیتال از دو حافظه‌ی SSD قدرتمند ویژه‌ی دیتاسنترها رونمایی کرد. این حافظه‌ها از سرعت و تحمل‌پذیری چشمگیری بهره‌مند هستند.
 
امروز وسترن دیجیتال از دو حافظه‌ی SSD سه‌بعدی ۹۶ لایه از خانواده‌ی NVMe با نام‌های Ultrastar DC SN640 و Ultrastar DC SN340 رونمایی کرد. این دو حافظه از نوع mixed-use و read-intensive هستند که به‌ترتیب برای کاربری ترکیبی و کاربردهایی که به سرعت بسیار بالای خواندن نیاز دارند مورد استفاده قرار می‌گیرند. درایور‌های جدید سری Ultrastar برای پاسخ‌گویی به نیازهای درحال تکامل و ویژه‌ی دیتاسنترهای امروزی ساخته شده و به‌دنبال ایجاد شالوده‌ای قوی و قابل‌انعطاف برای دوران زتابایت آینده هستند. استفاده از طراحی کنترلر مخصوص وسترن دیجیتال به همراه توسعه‌ی سفت‌افزار (firmware) و یکپارچگی عمودی آن، حافظه‌های جدید را به ابزاری برای نمایش قدرت


کرومیوم
9 شهریور 98

چگونه نسخه‌ی بتا مرورگر اج کرومیوم را امتحان کنید؟

 

در این مقاله به شما درباره‌ی نحوه‌ی عضویت در برنامه‌ی اینسایدر مرورگر اج می‌گوییم تا نسخه‌ی جدید مرورگر اج با طعم کرومیوم را زودهنگام بچشید.
 
جایگزینی مرورگر اینترنت اکسپلورر با مایکروسافت اج و بازنویسی موتور رندرینگ آن نتوانست اقبال از مرورگر تولیدی مایکروسافت را افزایش دهد و اغلب کاربران همچنان محصولات رقبایی همچون گوگل، موزیلا، اپرا و... را در این زمینه ترجیح می‌دادند. در پایان سال ۲۰۱۸ میلادی بود که مایکروسافت با خبری تعجب‌برانگیز، از هجرت به موتور کرومیوم برای توسعه‌ی نسخه‌های آتی مرورگر مایکروسافت اج سخن گفت.

به‌لطف به‌کارگیری از موتور کرومیوم، ردموندی‌ها حالا می‌توانستند به‌صورت بسیار بهتری از استاندارد‌های مدرن دنیای وب در مرورگر خود استفاده کنند؛ همچنین تجربه‌ی چندین‌ساله‌ی کرومیوم تاجای‌ممکن از بروز مشکلات و اختلالات عملکری که پیش‌تر در نسخه‌ی قدیمی مایکروسافت اج شاهد بودیم، جلوگیری می‌کرد. 

با‌توجه‌به