Nvidia و VMWare نرم افزار با هوش مصنوعی در داده های ابری عرضه می کنند

 

 

روز دوشنبه شرکت انویدیا اعلام کرد که قصد دارد با شرکت VMWare Inc و شرکت Amazon.com Inc به منظور شرکت در میزبانی برنامه های هوش مصنوعی در داده‌های ابری آمازون با این دو شرکت همکاری کند.

 
 انویدیا در این سالها کار بر روی تراشه ها به منظور واقعی تر کردن بازی ها را دنبال کرده است اما در سالهای اخیر  این تلاش ها به عرضه تراشه هایی که وظایف هوش مصنوعی را سرعت می‌بخشد مانند آموزش کامپیوتر برای تشخیص تصاویر، تغییر پیدا کرده است این در حالی است که  شرکت های حوزه فناوری در سیلیکون ولی، در حال کار کردن بر روی بکارگیری هوش مصنوعی در مشاغل اصلی هستند مانند کارهای مالی تا در کنترل هر چه بیشتر به آنها کمک کند.

 

بسیاری


wifi 6
6 شهریور 98

 

 

 

وای فای 6 که به 802.11ax هم معروف است، وضعیت بهتری را برای این روش ارتباطی پر کاربرد نوید می دهد که با سرعت بالاتر و اتصال قوی تر همراه خواهد بود. به همین دلیل شاهد حضور روزافزون مودم ها و روترهای مجهز به این استاندارد در فروشگاه ها هستیم، اما آیا به این تجهیزات نیاز داریم؟

روترهای وای فای 6 معمولاً یکی دو میلیون تومان گران تر از نمونه های مشابه وای فای 5 یا 802.11ac هستند. اگر مشکلاتی نظیر ارتباط ضعیف (در فواصل دور از روتر)، سرعت پایین اتصال به خاطر ترافیک شبکه، یا حتی نقاط کور شبکه (در فواصل بسیار دور از روتر) را تجربه کرده باشید، شاید پرداخت این هزینه برای کارآیی بهتر شبکه منطقی به نظر برسد. وای فای 6 بعضی از این چالش ها را در مناطق شلوغ مثل فرودگاه