نرم افزار پزشکیار 

 

 

نرم افزار پزشکیار یک نرم افزار تخصصی برای کلینیک ها و مطب های پزشکی می باشد. امروزه با توجه به پیشرفت علم و همچنین با توجه به حجم بالای کاری که امروزه وجود دارد و همچنین با توجه به اهمیت نگهداری اسناد پزشکی بیماران نیاز است تا از اسناد فیزیکی و کاغذی که اصولا دستیابی به آنها نیز زمان بر خواهد بود، به سمت ثبت و نگهداری آن ها در سیستم های کامپیوتری کوچ کنیم. نرم افزار پزشکیار در واقع یک نرم افزار پزشکی می باشد، که پزشک می تواند تمامی امور مالی و حسابداری خود را در این نرم افزار محاسبه و ثبت نماید. همچنین تمامی نسخه های خروجی ، دارو های ورودی و خروجی و مواردی از این قبیل را به راحتی درون نرم افزار می توان ایجاد و ثبت کرد و در نهایت به سادگی با جستجوی عبارات به نسخه، موارد مالی و .... دسترسی داشت. 

 

در این نرم افزار، به راحتی و بدون نیاز به پوشه بندی می توان اسناد و مشخصات بیماران را ایجاد کرد. این نرم افزار شامل خدماتی نظیر: تشکیل پرونده جدید بیماران ، دسترسی راحت و سریع به پرونده های بیماران، ثبت سوابق و نسخه های بیمار در سیستم و ذخیره آن و نوبت دهی به بیمار از طریق این نرم افزار صورت میگیرد که این امر خود شامل صرفه جویی در وقت برای گشتن دنبال وقت خالی و همچنین جلوگیری از هزینه نوشتن و مصرف کاغذ می باشد.

 

ویژگی های جذاب این نرم افزار در کلینیک ها و مطب هایی که چند پزشک به طور همزمان با هم کار میکنند، اهمیت ویژه ای پیدا می کند. با کمک سیستم نوبت دهی در کلینیک هایی که چند پزشک با هم مشغول کار هستند، با وارد کردن تایم های کاری هر پزشک، به صورت اتوماتیک از طریق نرم افزار می توانیم به بیمار بر اساس نوبت و تایم های کاری هر پزشک نوبت داده شود. 

 

در نرم افزار پزشکیار، هر پزشکی فایل مجزای خود را دارد، به طوری که با انتخاب تایم هر پزشک تعداد ویزیت و بیماران و اسناد آن ها که مربوط به آن پزشک است، نمایش داده می شود. در این نرم افزار می توانیم برای هر خدماتی هزینه مربوط به آن را وارد کنیم و در صورت استفاده برای هر بیمار، سیستم به صورت اتوماتیک هزینه ها را محاسبه می کند و در نهایت گزارشات مالی مربوط به نسخه ها و خدمات انجام شده را در اختیار هر پزشک قرار می دهد. ( برای مطب هایی که چند پزشک مشغول هستند می توانیم گزارش های مالی مربوط به هر پزشک را به صورت مجزا دریافت کنیم)

همچنین در این نرم افزار میتوان ساعت و تاریخ مراجعه یا هر چیز دیگر مربوط به بیمار را به صورت اتوماتیک به شکل پیام کوتاه به بیمار ارسال کرد ( بدون نیاز به انجام عملیات پیچیده و خاصی نرم افزار به بیمار پیام میدهد). که برای انجام این کار فقط کافیست یکی از پنل های پیامکی شرکت گیلان رایانه را دریافت کنید. 

 

شرکت گیلان رایانه این افتخار را دارد که به صورت انحصاری در استان گیلان و مناطق دیگر این نرم افزار را به جامعه پزشکی ارایه دهد تا امور خود را به شکل بسیار ساده تر و بدون دغدغه انجام دهند. برای دریافت این نرم افزار می توانید با ازتباط از طریق تماس تلفنی با شرکت، ما را در جریان قرار دهید تا این نرم افزار ویژه و کاملا بومی را در اختیارتان بگذاریم. 

دیدگاه (2) به اشتراک بگذارید:

security code