Nvidia و VMWare نرم افزار با هوش مصنوعی در داده های ابری عرضه می کنند

 

 

روز دوشنبه شرکت انویدیا اعلام کرد که قصد دارد با شرکت VMWare Inc و شرکت Amazon.com Inc به منظور شرکت در میزبانی برنامه های هوش مصنوعی در داده‌های ابری آمازون با این دو شرکت همکاری کند.

 
 انویدیا در این سالها کار بر روی تراشه ها به منظور واقعی تر کردن بازی ها را دنبال کرده است اما در سالهای اخیر  این تلاش ها به عرضه تراشه هایی که وظایف هوش مصنوعی را سرعت می‌بخشد مانند آموزش کامپیوتر برای تشخیص تصاویر، تغییر پیدا کرده است این در حالی است که  شرکت های حوزه فناوری در سیلیکون ولی، در حال کار کردن بر روی بکارگیری هوش مصنوعی در مشاغل اصلی هستند مانند کارهای مالی تا در کنترل هر چه بیشتر به آنها کمک کند.

 

بسیاری از این مشاغل ها از نرم افزار های ساخته شده توسط VMWare  کمک می گیرند برای کمک به تغییر کار در محاسبات بین مراکز داده خود و داده‌های ابری شرکت خدمات وب آمازون، استفاده می شود. برنامه های رایانه ای که برای افزایش سرعت به تراشه های  شرکت انویدیا تکیه می کند کمی دشوار خواهد بود.

 

روز دوشنبه، این شرکت ها اعلام کردند قصد دارد نرم افزار جدیدی را به اسم VComputeServer تا با کمک آن این مشکل را برطرف کند به مشتری های خود این اجازه را بدهد که راحت‌تر کار محاسباتی را با کمک انویدیا انجام دهند. اما زمان انتشار این نرم افزار هنوز مشخص نیست.

منبع:chikav.ir

دیدگاه (2) به اشتراک بگذارید:

برچسبها : Nvidia,vmware ،
security code