روش بازیابی پسورد ویندوز ۷ و ۸
24 شهریور 93
زیر مجموعه: امنیت

فراموش کردن پسورد ویندوز یکی از مشکلاتی است که هر کاربری ممکن است با آن روبرو شود. اما جایی برای نگرانی وجود ندارد ، زیرا راه بسیار آسانی برای بازیابی پسورد شما وجود دارد که شما می توانید آن را در ادامه ی مطلب یاد بگیرید.   تنها چیزی که برای بازیابی پسورد نیاز دارید ، یک cd نصب ویندوز است. این آموزش در تمام نسخه ی های ویندوز به خوبی عمل می کند. در اینجا ما روی ویندوز ۷ تست کردیم و جواب داد!  

چگونه پسورد خود را به آسانی بازیابی کنید؟

۱) ابتدا cd نصب ویندوز را درون کامپیوتر قرار بدید و کامپیوتر را restart کنید. پس از مشاهده ی این پیغام ، اینتر را بزنید. a22 روش بازیابی پسورد ویندوز 7 و 8 ۲) بعد باید next را بزنید تا مطابق شکل زیر، چنین صفحه ای باز شود. در این صفحه بر روی گزینه ی repair your computer کلیک کنید. a31 روش بازیابی پسورد ویندوز 7 و 8 ۳) ادامه بدید تا به این صفحه برسید ( شکل زیر ) و command prompt را انتخاب کنید. a4 روش بازیابی پسورد ویندوز 7 و 8 ۴) با کلیک روی گزینه ی command prompt، صفحه ای باز می شود که شما باید در آن، ابتدا متن زیر را تایپ کنید و اینتر را بزنید :

copy c:windowssystem32sethc.exe c:

5) بعد باید این متن را تایپ کنید و اینتر را بزنید:

copy c:windowssystem32cmd.exe c:windowssystem32sethc.exe

a51 روش بازیابی پسورد ویندوز 7 و 8 6) حالا کامپیوتر را restart کنید ، برای اینکار روی گزینه ی restart ، در پایین پنجره کلیک کنید. ۷) وقتی کامپیوتر را ریستارت کردید ، اجازه بدید که ویندوز اجرا شود (مرحله ی ۱ رو انجام ندید). وقتی به صفحه ی ورود (جایی که باید پسورد رو وارد کنید) رسیدید ، پنج بار کلید shift را بزنید تا صفحه ای که در عکس زیر وجود دارد باز شود. a6 روش بازیابی پسورد ویندوز 7 و 8   ۸) حالا باید نام کاربری و پسورد جدیدتون را به این صورت وارد کنید : ابتدا نام کاربری تان و بعد پسورد جدید را به ترتیب تایپ کنید و اینتر را بزنید.   a7 روش بازیابی پسورد ویندوز 7 و 8  

دیدگاه (2) به اشتراک بگذارید:

برچسبها : امنیت ،
security code